Marka Ludwik Parkiet jest efektem naszego 20 – letniego doświadczenia w dziedzinie naturalnych podłóg drewnianych. Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe normy techniczne i wymogi ekologiczne. W naszym salonie przy ul. Stawki 4 B, na powierzchni 240 m2 eksponujemy ponad 600 rodzajów naturalnych podłóg drewnianych od kolekcji klasycznych po awangardowe. Specjalizujemy się w dużych elementach desek podłogowych jak również we wzorach podłóg pałacowych, podłóg modułowych, parkietów klasycznych czy parkietów we wzorze jodełki francuskiej.

W doborze asortymentu kierujemy się najnowszymi trendami, ale przede wszystkim najważniejszym kryterium dla nas jest jakość technologii zastosowanej podczas produkcji desek podłogowych. Takie podejście z naszej strony zapewnia klientowi wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie naszych produktów.

Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim importerem uznanych europejskich marek : Listone Giordano, Berg&Berg, Tilo, Solidfloor jak również dystrybutorem marek Chapel Parkiet, Twinson, Tarkett, Quick Parquet czy Gajewski Podłogi Drewniane nasze oferty są zawsze atrakcyjne cenowo i dostosowane do oczekiwań klienta.

Wykonujemy z największą starannością i dokładnością profesjonalne kompleksowe montaże podłóg na terenie całego kraju. Nasi wykonawcy posiadają  wieloletnie doświadczenie w instalacji podłóg drewnianych. Specjalizujemy się również w renowacji podłóg olejowanych i ich naprawie. Na życzenie klienta dokonujemy zmiany powłoki olejowej na super wytrzymały olej restauracyjny.

Każda inwestycja jest traktowana indywidualnie, tak aby uzyskać pełną satysfakcję naszych klientów, dlatego też wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ułożonych podłóg, a nasi klienci mogą zawsze liczyć na techniczne wsparcie i opiekę nad produktem w całym okresie użytkowania podłogi.

 

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem:

 

nasze podłogi drewniane i deski podłogowe

  Dąb Natural 4-str. fazowany

Wykończenie: olej naturalny

160 mm x 1600 mm x 11 mm

Cena 144,00 zł/mkw netto + VAT

 * po więcej pomocyjnych ofert zapraszamy do zakładki "PROMOCJA"